Picasso

Evinizin Değerini Arttıracak Boyalar

Temiz Bir İzlenim Oluşturmak İçin Badana Yaptırın
Evinizi yeni sahiplerine hazırlarken odaların temiz ve ferah görünmesini sağlamanın en kolay yolu badana yaptırmaktır. Badana yaptırırken iç mekan kullanımına uygun, silinebilen, küf oluşumunu engelleyen boyalar tercih etmeniz kullanım kolaylığı ve hijyen sağlamak açısından önemlidir. Odaları geniş ve aydınlık göstermek için renk seçiminizi açık tonlardan yana kullanmalısınız. Şampanya, bal köpüğü, kum beji gibi tonlar ortama sıcak bir hava katarken; gri, eflatun, mavi gibi renkler modern bir izlenim oluşturacaktır.
Evinizin albenisini artıracak diğer önemli bir detay da daha teknolojik boyalar kullanmaktır. Evinizi satarken “Bu evin tüm camlarını açık bıraksanız bile eve sivrisinekler girmiyor. Çünkü evi sivrisinekleri kaçıran özellikte bir bota ile boyadık.”  böyle bir cümle karşıdaki kişiyi etkileyecektir. Belki bu boya için harcayacağınız ekstra masraf ile evinizi daha hızlı veya daha yüksek bir fiyata kolayca satabilirsiniz. Eğer sizde böyle teknolojik boyaları kullanmayı düşünüyorsanız Türkiye’de bu alanda kaliteli boyalar üretiliyor İSONEM adlı firma yine evinizin ihtiyacı olabilecek çok farklı ürünler var incelemenizi tavsiye ederim.
Eğer evinizde rutubet veya ses izolasyonu ile ilgili bir problem var ise isonem bu ihtiyacınızı da karşılıyor. Ben basit bir arama ile böyle farklı ürünlere ulaşabildim sizde biraz araştırın eminim evinizi daha albenili hale getirebilirsiniz.Odalarınız genişse ve kiriş, kolon gibi ayrıntılar azsa duvarlarınızı kağıtla kaplayabilirsiniz. Salonda çiçekli veya soyut desenli duvar kağıtları, oturma odasında taş ve ahşap desenli dekoratif taş döşemeleri kullanarak elit bir atmosfer oluşturabilirsiniz.