Picasso Boyama Aletleri

Hakkımızda

Picasso Boyama Aletleri Ege’nin İncisi İzmir’de kurulmuş genç ve dinamik bir işletmedir.

Picasso fırçaları ergonomik tasarım ve malzemelerle daha kolay tutuş kesin bir tutuş ve hassas kontrol ve kolay uygulama için üretilmektedir. Dekorasyon malzemeleri yelpazemizle boyamak ve dekorasyon yapmak oldukça kolaydır. Picasso’nun ahşap, sıva ve daha pek çok yüzeylere uygun çeşitli boya fırçaları arasından seçim yaparak her türlü boyanın ustaca uygulandığından emin olabilirsiniz. Fırçalarımız tüm boya, leke ve parlaklıkta ve her zeminde mümkün olan en pürüzsüz bitişi sağlar, uzun ömürlüdür ve daha az darbe için yüksek kapasiteli bir boya haznesine sahiptir.

Küçük detay çalışmaları ve ulaşılması zor alanlar için veya devasa çalışma alanları için… İhtiyacın olan her fırça, Picasso’da!

Özel ürün talepleriniz için de Picasso her zaman yanınızda!

Picasso Boyama Aletleri

Boyada Sanat Picasso İle Yaratılır

18
Yıllık Tecrübe
2000
Mutlu Müşteri
21
Ülkeye İhracat
750
Ürün
target (1)

Misyon

Ergonomik tasarımı sayesinde kolay tutulabilen ve kullanılabilen etkileyici fırça çeşitlerini üstün kalitede, tüm ihtiyaçları ve istekleri karşılayacak şekilde üretmek ve tüm dünyaya ulaştırmak misyonumuzdur.

light-bulb

Vizyon

Dünya çapında bilinen ve kalitesi kullanıcılar tarafından onaylanmış, kullanan herkesin hayranlığını kazanmış bir marka olmak hedefimizdir.